www.kalonline.pl  
www.kalonline.pl
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
prosze o pomoc
Autor Wiadomość
troxy 

Wysłany: Pią Mar 15, 2013 11:53 pm   prosze o pomoc

Witam was.Mam do was pewne pytanie.Gdy założyłem konto na kal online, ściągnąłem grę i zalogowałem się do gry wyskoczyło mi żebym wpisał cyfrowe hasło.Wpisałem pierwszo login a póżniej secondary password a na koncu musiałem potwierdzić secondary password a za każdym razem wyskakiwało mi " Reconfirm the secondary password please corect secondary input password" ale cały czas dobrze te 2 hasła wpisywałem.Ale co najgorsza po paru próbach znowu wcisnąłem confirm i wyskoczyło mi tym razem it was blocked ID.Please contact to c/s czy jakos ta. Jeżeli znacie przyczyne tego to prosze o szybko odpowiedż byłbym bardzo wdzięczny :) ))

Sponsor

Wysłany:    Reklama

.

afal24 

Serwer: Naraeha
Klasa: Unearthly Ghost
Level: 73
Wysłany: Sob Mar 16, 2013 11:17 am   

Wygląda na to że zablokowałeś sobie konto kilkukrotnie wpisując zły pw2 nie pamiętam czy to 3 czy 5 razy możesz źle wpisać zanim nie zablokujesz. Musisz pisać teraz C/Sa o zresetowanie pw2. Następnym razem jak będziesz wpisywał pw2 to jeżeli dobrze pamiętam to tam są trzy pola:
-pierwsze musisz wpisać password
-potem drugie wpisujesz pw2 osiem liczb
-potwierdzasz pw2
  Ostatni drop: top Prideful

szopenfx 

Gildia: _HordesOfKhorne
Nick: _PatriotaPL
Klasa: Magican
Level: 39
Wysłany: Sob Mar 16, 2013 11:21 am   

Musisz skontaktować się z GM'ami w celu nadania lub odzyskania 2nd password'a. Na stronie głównej jest specjalny panel C/S Center w górnym prawym rogu strony.
Najlepiej porzuć to konto i załóż kolejne na swoje prawdziwe dane osobowe - będzie po prostu szybciej.
"Poprawne" bo niestety często żeby coś załatwić żądają np. skanu dowodu, jak podasz błędne dane to możesz nic nie zdziałać.
Podczas tworzenia numerycznego hasła wpisujesz
1 pole hasło to co przy loginie
2 pole numeryczne hasło - 8 znaków
3 pole powtórz numeryczne hasło - 8 znaków
Po poprawnym stworzeniu 2nd'ary pasword cofnie cie do logowania podajesz login i hasło do konta, później prosi o ten 8 znakowy PIN wyklikany myszką i już jesteś w menu tworzenia postaci.

ShiNRu

Wysłany: Sob Mar 16, 2013 7:15 pm   ja tak samo mam z tym problem

no niewiem co jest robilem wszystko tak jaj wy pisaliscie i dalej nic i niewiem o co chodzi za kazdym razem dobrze wpisuje pw2 i dokladnie potwierdzam pw2.Niewiem pewnie mam jakiegos hacka na kompie moze ktos mi sie wlamuje niemam pojecia co jest grane jak ktos w jakikolwiek sposob moze mi pomóc to prosze o szybko odpowiedż z góry dzięki ;d

szopenfx 

Gildia: _HordesOfKhorne
Nick: _PatriotaPL
Klasa: Magican
Level: 39
Wysłany: Nie Mar 17, 2013 1:59 am   

Wpisujesz login i hasło podane przy rejestracji:

Tu klikasz Later:

Tu sie skup (pierwsze pole to u góry - to tam gdzie niebo) wpisujesz Hasło do konta podane przy rejestracji
W kolejnym polu (środkowym - pomiędzy górnym a dolnym) wyklikujesz Ustalony przez siebie 8-numeryczny PIN przy użyciu tej klawiaturki obok - jeśli robisz to dobrze w polu pojawią się gwiazdki.
Pole najbardziej oddalone od góry czyli na dole (nie górne i nie środkowe) wklepujesz ten sam PIN co w środkowym w identyczny sposób.

Gdy gotowe klikasz "Confirm" jeśli wszystko przebiegło pomyślnie cofnie cię do wpisania loginu i hasła jak w pierwszym kroku:

Teraz wpisujesz swój Login i hasło podane przy rejestracji jak w 1 kroku i dajesz "confirm". Jeśli zrobiłeś to dobrze to ukarze się to:

koikasz myszką na pole edycyjne i wpisujesz ustalony wcześniej numeryczny PIN przy pomocy klawiaturki obok (Myszką a nie klawiaturą). Potwierdzasz przyciskiem "Confirm".
Teraz jesteś w menu tworzenia postaci.

Jeśli tego nie skumasz to ta gra nie jest dla ciebie.

Odpowiedz do tematu