www.kalonline.pl  
www.kalonline.pl
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Powtarzający się logout na stronie w kala.
Autor Wiadomość
Mannan

Wysłany: Czw Sie 01, 2013 5:12 pm   Powtarzający się logout na stronie w kala.

Witam

Zapewne był już opisany ten problem na tej stronie, jednakże po pół godzinnym przeszukiwaniu tematów postanowiłem stworzyć nowy temat.

Problem polega tak jak w temacie na ciągłym wylogowywaniu ze strony kalonline.

Treść komunikatu:
"Logged in from other computer with same ID.
Log out automically for security.
Please log in again.."

Komunikat wyświetla się po zalogowaniu podczas wchodzenia na podstrony do których potrzeba się zalogować typu : "Community", "1 on 1 C/S" itp. Wchodząc na podstrony typu "Game Guide" nie wylogowuje mnie. Problem pojawia się na IE i na Mozilli, na PC oraz na laptopie (net z routera na PC i laptopa z Netii) nie mam innych urządzeń oraz przeglądarek(w tej chwili).

Proszę nie pisać odpowiedzi typu "zaloguj się jeszcze raz". Proszę o szybką pomoc.

Sponsor

Wysłany:    Reklama

.

szopenfx 

Serwer: Naraeha
Gildia: _HordesOfKhorne
Nick: _PatriotaPL
Klasa: Magican
Level: 39
Wysłany: Czw Sie 01, 2013 8:01 pm   

Najpierw to ty musisz być zalogowany, żeby mówić o tym, że cie wywala. Po prostu się wylogowywuj za każdym razem gdy opuszczasz stronę. Jednocześnie nie możesz być zalogowany na to same konto z 2 komputerów/przeglądarek.

Mannan

Wysłany: Czw Sie 01, 2013 9:30 pm   

Mogę się zalogować i jestem zalogowany dopóki nie nacisnę na przykład na "community" wtedy mnie wywala i to zawsze. Później ponownie bez komunikatu mogę się zalogować i chodzić zalogowany po stronie np po "Game guide" "Download", ale jak znowu nacisnę "Community" to znowu mnie wywali. Więc twoja rada nic mi nie da bo to nie wina niewylogowywania się tylko problem z netem (mam z netii). Ale dzięki za chęci.

Mannan

Wysłany: Pią Sie 02, 2013 8:16 am   

Znalazłem rozwiązanie do tego problemu - zmiana IP za pomocą np CyberGhost. Temat do zamkniecia.

Odpowiedz do tematu