www.kalonline.pl  
www.kalonline.pl
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ACC block za darmo ....
Autor Wiadomość
UndetectedMA

Serwer: Hanin
Klasa: C.J.B
  Wysłany: Czw Mar 07, 2013 1:53 pm   ACC block za darmo ....

Witam od kilku miesięcy gram na serwerze hanin , wpierw gralem vega bylo fajnie do momentu wbicia 70 potem zaczely sie schody - zarobienie na DL HORN .. ale nie poddajac sie zrobilem se cjb zaplacilem ludziom za wylechowanie go do 62 by mogl byc gotowy do d5f4

i tu sie zaczyna moj problem okolo 3 tyg temu wbijam na kato cjb i widze ze mam acc zblokowane wiec wyslalem pierwszy cs z zapytaniem za co ten ban ...po 2 tyg odpisali mi ze zekomo za posiadanie na tym acc hakoanych geonow lol.... aczkolwiek dali mozliwosc mi wytlumaczenia sie....wiec napisalem nastepny cs wyjasniajac ze prucz cjb mam tez vege i nim zarobilem geony - pickujac w d5 lurujac d2 money pt itd.... i te geony przeznaczylem na zrobienie w expresowym tempie nowej postaci tj. cjb by nim leczyc i zarabiac w d5 po tygodniu tj. dzis dali mi taka oto odpowiedz cyt.

[It is able to check
[system requirements], [restoration and hacking requirements], [game requirements].
Recorded content on [report and proposition] is checked by GM and there is not answer about it.
Requirements is settled up in case of answer by GM and also you can check this answer when you click a title of requirements.]

pytanie mam nastepujace co mam rozumiec przez ta odpowiedz , status cs mam progress

z gory dziekuje za opinie i komentarze .

Sponsor

Wysłany:    Reklama

.

Odpowiedz do tematu