www.kalonline.pl  
www.kalonline.pl
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
JAK ZAłOZYC KONTO NA KALONLINE.COM - NAJCZESTSZE PROBLEMY
Autor Wiadomość
LLama 
Moderator

Wysłany: Sro Sie 02, 2006 10:05 am   JAK ZAłOZYC KONTO NA KALONLINE.COM - NAJCZESTSZE PROBLEMY

dla wszystkich ślepych którzy nie umieją znaleźć tego tematu i dla wszystkich których przerasta przejrzenie innych topikow przenoszę go tutaj:

Pora się zarejestrowac.

gdy wcisniemy JOIN zobaczymy kilka okienek które teoretycznie nalezy przeczytac. Po zjechaniu na sam dół strony zobaczymy:

klikamy w danej kolejnosci okienko i next.

Pora przeczytac na co się zgadzamy:

punkt 1 mowi o tym ze nalezy wypelnic dokladnie i zgodnie z prawda informacje o sobie aby moc uzyskac ewentualną pomoc od Game mastera w razie problemow z kontem. Ponadto nalezy zapamietac date rejestracji
punkt drugi mowi o tym ze dostaniemy na maila wiadomosc z sekretnym kodem który będzie wymagany przy zmienianiu informacji o sobie na koncie. Jesli stracimy ten numer GM nie będzie nam mogł w niczym pomoc
punkt 3 mowi o tym ze wszystkie informacje jakie podamy muszą byc zgodne z prawdą tak aby w razie porownania ich ze skanem dokumentu tozsamosci wszystko pasowało. Jesli beda róznice oczywiscie nie otrzymamy pomocy.
A więc po kolei 1-2-3-4-5 klik klik :)

Teraz kolej na informacje o nas:

oraz na uzyskanie kodu:

Sponsor

Wysłany:    Reklama

.

LLama 
Moderator

Wysłany: Sro Sie 02, 2006 10:07 am   

NAJCZESTSZE PROBLEMY Z ZAKŁADANIEM KONTA:

PROBLEM: długo czekam na maila z secret numberem
RADA: sprawdz jaki email podajesz. Nie moze to byc żaden mail typu @wp.pl czy @onet.pl czy inne podobne bo na nie ten mail NIE PRZYCHODZI!. Załóz konto na hotmail.com, gmail.com. Byc moze tez zle wpisujesz adres na stronie (błąd literówka)

PROBLEM: mam konto na hotmail.com ale nie przychodzi mi mail z secret numberem
RADA: sprawdz folder junk mail (spam), powinien tam być.

PROBLEM: nie umiem sie zarejestrować na gmail.
RADA: na gmail mozna sie rejestrowac jedynie mając zaproszenie od osoby posiadającej juz konto na gmail. Jesli chcesz miec takie konto ktos musi wysłac ci zaproszenie.
Oto lista osób które zadeklarowały się że są gotowe wysłac zaproszenie na gmail (w tej sprawie prosze pisac na PM podając jednoczenie swoj obecy email):
- LLama

PROBLEM: wyskakuje mi blad przy hasle , ze : "only letters in English and numbers are possible"
RADA: ustawiamy minimum 6 a maksimum 8 znakowe hasło gdzie dopuszczalne są TYLKO litery i cyfry (nie wolno uzywac polskich znaczkow ani tez innych znaków typu -, +, *, %)

PROBLEM: po wpisaniu adresu e-mail i naciśnięciu na confirm, pokazuje mi się napis The Id can be used.
RADA: jak widac napisane jest ze ID CAN be used tzn ze to ID ktore podajesz MOZE zostac uzyte. To nie jest zaden problem, tak powinno byc

PROBLEM: mam kłopot z podaniem daty urodzenia bo nie widac strzałek przy wyborze
RADA: to jest problem z przegladarką. Najlepiej do rejestracji uzywac explorera, firefox ma problemy z poprawnym wyswietlaniem strony, ewentualnie liczby Wpisz w notatniku i przekopiuj

PROBLEM: jak załozyc konto na hotmail?
RADA: 1). Wbijasz na www.hotmail.com .
2). Dajesz po lewej stronie 'Sign Up' .
3). Uzupełniasz dane (na samej górze kraj, potem login jaki chcesz mieć, hasło dwa razy, pytanie do odzyskiwania hasła, potem imię, nazwisko, płeć, data urodzenia, województwo, kod pocztowy, strefa czasowa, przepisujesz kod i dajesz accept)
Ostatnio zmieniony przez LLama Pon Sie 28, 2006 8:32 pm, w całości zmieniany 1 raz  

LLama 
Moderator

Wysłany: Sro Sie 02, 2006 10:07 am   

jesli ktos posiada konto na gmail i chce wysyłac innym zaproszenia niech sie dopisze w tym temacie a ja uzupełnie liste chetnych :)

Pawcio4851

Wysłany: Pon Sie 28, 2006 11:25 am   Gmail

Prosil bym o zaproszenie do konta na gmail'u! z gory '][' ]-[ )(

jesli mnie nie lubisz kliknij tu http://s3.bitefight.pl/c.php?uid=37222

LLama 
Moderator

Wysłany: Pon Sie 28, 2006 8:31 pm   

jest wyraznie napisane ze w sprawie zaproszen na PM wraz z podanym obecnym emailem.

Chirou

Wysłany: Czw Sie 31, 2006 6:33 am   

A ja mam problem niestety ten numer mi jeszcze nie przyszedl mam poczte na hotmailu i nic a rejestrowalem sie juz wczoraj wieczorem tak kolo 22 no a teraz juz jest rano :/ no i co na to powiecie :|

Sponsor

.

Kasper

Wysłany: Czw Sie 31, 2006 12:55 pm   

A sprawdzałeś folder SPAM ?

Serwer NARAEHA

Chirou

Wysłany: Pią Wrz 01, 2006 7:21 am   

Taa sprawdzalem wszytskie foldery i nic nie bylo :>

AerandirPL

Wysłany: Pią Wrz 01, 2006 8:38 am   

Dzis oglosili blad w rejestrowaniu:

O juz napisali ze rozwiązali, co potwierdza że był błąd ;)

Hello.

This is KalOnline.

Now, we fixed 'create account' problem.

So, you can create your account on KlaOnline Homepage.

Sorry for the inconvenience.

Thank you again, for spending your time with us.

And we will always try to provide you with the best services that we can.

Sprzedam ToP'a Wisdom's / Fixed

bogdan3333

Wysłany: Nie Wrz 17, 2006 12:20 pm   Re: JAK ZAłOZYC KONTO NA KALONLINE.COM - NAJCZESTSZE PROBLEM

sorki skond wziąsc instalke jak mozesz odpisz

Losos 

Serwer: Cheios
Nick: Losos
Klasa: Archer
Level: 54
Wysłany: Nie Wrz 17, 2006 12:21 pm   

wahahaha
lol ?
http://kalonline.com/Download/Client.asp?btn=1
  Ostatni drop: 4 taliki w d2 w ciągu 1h oO

Sponsor

.

kamilos99999

Wysłany: Czw Paź 12, 2006 3:40 pm   

jasne ta instrukcja to wielkie guwno robilem to z 50 razy i przyszed mi ten nummer napisalem i sie okazywalo ze jest zly odpowiedz mi ktos!!!! :chair:

cb 

Wysłany: Czw Paź 12, 2006 3:42 pm   

to go skopiuj :dry:

Losos 

Serwer: Cheios
Nick: Losos
Klasa: Archer
Level: 54
Wysłany: Czw Paź 12, 2006 3:43 pm   

zle wpisujesz...
moze nie wklejaj go tylko przepisz dokładnie :)

Ostatni drop: 4 taliki w d2 w ciągu 1h oO

AriVenPL

Wysłany: Czw Paź 12, 2006 4:15 pm   

zgłaszam gotowość rozdania 9 zaproszeń na gmaila - prosze pm

Odpowiedz do tematu