www.kalonline.pl  
www.kalonline.pl
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z odpaleniem gry....
Autor Wiadomość
Beckham77 

Serwer: Hanin
Gildia: KrolestwoRP = GhostDivision
Nick: pytaj ;p
Klasa: Vagabond
Level: 63
Wysłany: Nie Sie 10, 2008 12:10 pm   Problem z odpaleniem gry....

Witam all:)

A wiec tak przychodze do domu odpalam kompa no i oczywiscie odpalam Kalonline. Klikam StartGame, a tu blad....;/" Error while upacking program, code LP5. Please report author." No to zdenerwowany odinstalowuje kala, instaluje zas patchuje sie przez 2h i klikam zas i dupa przez to kompa mi zamulilo no to mowie format moze jakis wirus. Po formaowaniu i zainstalowaniu kala zas to to ja juz nie wiem......
Teraz licze tylko na was!!!!

PoZdRoo od KRP!!!!

Ostatni drop: szału nie ma ...

Sponsor

Wysłany:    Reklama

.

Asgon 

Serwer: Naraeha
Nick: asgon
Klasa: Invisible Swordsman
Wysłany: Nie Sie 10, 2008 2:52 pm   

nowa instalka?

Beckham77 

Wysłany: Nie Sie 10, 2008 4:57 pm   

Mam ta najnowsza instalke sciaglem specjalnie i tez dupa...:(((

OwnedBy1Hit 

Wysłany: Nie Sie 10, 2008 8:19 pm   

Sciagnij najnowsze stery grafy / directx'a (jesli twoja karta nie obsluguje dx10 to dx9 nowego sciagnij).
Do tego Mircrosoft .net framework 3.0.
Zainstaluj frameworka jako 1. Pozniej stery karty / directx.

Mozesz rowniez skasowac plix filelist.txt i odpalic gre.

Mozna usunac plik d3dx9_29.dll

Jesli to nie pomoze to chyba jakis vir bo innego wytlumaczenia nie ma.

Jeszcze zwieksz pamiec wirtualna.

Napisz czy cos pomoglo.

Ostatni drop: TOP Despo

dzikrk 

Wysłany: Pon Sie 11, 2008 3:35 am   

Jeśli masz windows Vista użyj trybu Administratora (uruchom jako administrator)

Beckham77 

Wysłany: Pon Sie 11, 2008 1:49 pm   

czyli tak sprobowalem tak jak mi poradzil OwnedBy1Hit czyli pousuwalem te pliki zainsalowalem tamto i dupa. No to zainstalowalem Avasta i skanowanie nic nie znalazl..;/. Wyszukalem na necie koles mial podobny problem i dal tam linki do stron gdzie mozna bez sciagania antyvir... ze skanowac kompa, bo napisal ze po formacie virusy zosaja wiec ja nazwalem to "niedzidzialne virusy":D. No to skanuje i znalazlo mi 104 niewidzialnyc virusow no to juz uhahany ze bd gral odpala zas to...wrrr. Wstaje rano wlaczam kompa pokazuje mi sie niebieske to no to format xD. odrazu po insaluje kala i probuje DireXa ktory sie nie chce zainstalowac jakis blad. Potem serowniki tez nie chca to zmieniam karte bo mam radka i na plycie tez jakas jest ale jeszcze format:D i teraz wszystko ok narazie patchuje mi sie Kal jak bd dobrze to napisze:D:D:

Sponsor

.

Beckham77 

Wysłany: Pon Sie 11, 2008 2:22 pm   

Dobra Kal juz dziala tylko mam w COP po 2FPS.... ale to sie jakos zrobi:D
Dzieki za pomoc

PoZdRoo od KRP!!!!!!!

Devil429 

Serwer: Bango
Nick: Knight98
Klasa: Knight
Level: 27
Wysłany: Sob Sie 23, 2008 3:47 pm   

Czesc mam problem z Kalem czesto niemoge w niego frac bo jak wlanczam to pisze ze server explodowal czy cos takiego albo ze server padl pomozecie plx...Z gury thx

bobek0010

Wysłany: Czw Sty 30, 2014 12:55 am   

co do komunikatu Error while upacking program, code LP5. Please report author. prosze bardzo jak można wykorzystywać naiwnosć ludzi i wmawiać im ze to wina całej instali otwórzcie plik w foldezre gry filelist aby sie pozbyć tego komunikatu i odnowa patchować gre poraz kolejny grze żeby pograć sobie z 3/6h a potem znowu error prosze bardzo skopjujcie te cyfry ale przed tym zróbcie sobie kopie filelist z gry gdzieś w innym folderze zeby sie przekonać czy to wina wpisu w file list czy to moja wyobraźnia a zatem wklejcie to w ten plik file list 3 51551 51527 0 0 62916 53158 0 0 to jest kod początkowy do pobierania klienta i tak w kółko po paru h nie weim czy on sie zmienia czy co że wyskakuje ten error poraz kolejny gra jest cała spatchowana gram wyskakuje komunikat codeLP5 wklejam w file list ten numer akceptuje zmiany gra spowrotem sie patchuje ale po co to nie mam pojęcia no i co kolejne 600mb w plecy zeby sobie pograć z 6 h specjalnie tak jest to skonstruowane chyba zeby ludzi w błąd wprowadzać ze to wina wirusa albo clienta nie prawda jeżeli ktoś gra i gra działa mu poprosze o filelist ten kod z pliku o przesłanie mi na aders meil kamilago25@gmail.com sprawdze czy po zmianie tego codu gre odpale bez patchowania gry poraz kolejny pozdro :sword:
Ostatnio zmieniony przez bobek0010 Czw Sty 30, 2014 1:12 am, w całości zmieniany 1 raz  

bobek0010

Wysłany: Czw Sty 30, 2014 1:00 am   

co do komunikatu Error while upacking program, code LP5. Please report author. prosze bardzo jak można wykorzystywać naiwnosć ludzi i wmawiać im ze to wina całej instali otwórzcie plik w foldezre gry filelist aby sie pozbyć tego komunikatu i odnowa patchować gre poraz kolejny grze żeby pograć sobie z 3/6h a potem znowu error prosze bardzo skopjujcie te cyfry ale przed tym zróbcie sobie kopie filelist z gry gdzieś w innym folderze zeby sie przekonać czy to wina wpisu w file list czy to moja wyobraźnia a zatem wklejcie to w ten plik file list 3 51551 51527 0 0 62916 53158 0 0 to jest kod początkowy do pobierania klienta i tak w kółko po paru h nie weim czy on sie zmienia czy co że wyskakuje ten error poraz kolejny gra jest cała spatchowana gram wyskakuje komunikat codeLP5 wklejam w file list ten numer akceptuje zmiany gra spowrotem sie patchuje ale po co to nie mam pojęcia no i co kolejne 600mb w plecy zeby sobie pograć z 6 h specjalnie tak jest to skonstruowane chyba zeby ludzi w błąd wprowadzać ze to wina wirusa albo clienta nie prawda jeżeli ktoś gra i gra działa mu poprosze o filelist ten kod z pliku o przesłanie mi na aders meil kamilago25@gmail.com sprawdze czy po zmianie tego codu gre odpale bez patchowania gry poraz kolejny pozdro :sword: a żeby zobaczyć poraz kolejny komunikat z errorem wystarczy wkleić o te cyferki
3 51551 51527 0 0 159489 53158 0 0
Ostatnio zmieniony przez bobek0010 Czw Sty 30, 2014 1:11 am, w całości zmieniany 1 raz  

bobek0010

Wysłany: Czw Sty 30, 2014 1:13 am   

omg ale sie zakręciłem qfa 2x ten sam kod podać i to ten z tym errorem haha jak by ktoś to rozkminiał to by dostał szału xD :winner:

Sponsor

.

szopenfx 

Gildia: _HordesOfKhorne
Nick: _PatriotaPL
Klasa: Magican
Level: 39
Wysłany: Czw Sty 30, 2014 2:20 am   

Jest bardzo mało informacji o tym błędzie, ale jest on powodowany przez packer plików wykonywalnych Armadillo, którym jest spakowany engine.exe kala.
Niektóre programy antyspyware czy AV mogą przeszkodzić w jego rozpakowaniu więc spróbuj wyłączyć narazie tymczasowo wszystkie programy z "anty" w nazwie i sprawdź czy problem dalej będzie występował. Jeśli nie napisz tutaj jakiego programu AntySpyware czy AV używałeś. Może być konieczne zainstalowanie kala jeśli plik został już jakoś oznaczony przez antywirusa.

bobek0010

Wysłany: Czw Sty 30, 2014 11:35 am   

nie mam żadnych antywirusów jeśli chodzi o to mam xp prfesional wszystko latało przez 6h jak jesteś taki ok to wklej tu swój numer z filelist jak u Ciebie gra działa i nie wciskaj mi z antywirusem bo nie mam poprosze wkleić tu filelist kogoś u kogo gra działa a nie chcem ściągać jakiegoś antywirusa gupoty piszesz tyle w temacie :winner:

bobek0010

Wysłany: Czw Sty 30, 2014 12:39 pm   

dobra jesli dalej mi nie wierzycie ze to z gry was blokują zebyście codziennie sciągali 600mb prosze bardzo z świerzej instalki skopiować shield gdzieś se zachomikować odpalamy gre wyskakuje komunikat Error while upacking program, code LP5. Please report author.wiecie z tej pełnej co już macie spatchowaną no i widać te okienko a zatem otwieramy filelist mamy kod 3 51551 51527 0 0 159489 53158 0 0 i zamieniamy w tym kodzie 1dną cyferke 9 na 1dynke aby pobrać exe paczcie podam wam kod bo nie wiecie którą 9 zamienić:p 3 51551 51527 0 0 159481 53158 0 0 prosze bardzo zapisujemy zmiany odpalamy gre włącza się download nie przerarzać sie to tylko 3 pliki parenaście sekund radze je automatycznie zachomikować odrazu wyłączamy exe wytnij wklej gdzieś ińdziej kod zamieniamy w pliku filelist na ten 1wszy co niby wejsć nie można bylo bo kod błędu zapisujemy znowu zmiany to są pliki w wirrar rozpakowac i innym folderze wkleić w folder tam gdzie jest gra i exe gry odpalamy new ui tam kikać ok jeśli gra nie odpali error wklepić shielda ze startowej instalki i gra odpala normalnie tyle ze już mnie zblokowali innym czymś nie moge dojść zprawdźcie to nei wina wirusa tylko z gry mają coś cholernego i to coś non stop blokuje a nie rzaden antywirus macie jakieś pytania bo troche żem namieszał zanim wkleicie tamte next exe co sie spatchowało pamiętajcie zamienić kod w filelist na ten 1wszy co wam błąd wskazywało xD :winner:

bobek0010

Wysłany: Czw Sty 30, 2014 12:46 pm   

jeśli was znowu zblokują tam ze schowaka skopiować engine exe do pliku z grą rozpakować można wejsć na gre normalnie ale nagle dostajemy jakiś error i sie pojawia bialy ekran no to powodzenia :sword:

Odpowiedz do tematu